Ogród jak marzenie 🙂


Ogród marzeń z nami staje się rzeczywistością! Funkie, lilie, babki, ozdobne trawy czy canny – będą pięknie wyglądać tylko wtedy kiedy trawnik pozostaje w super formie. Trawnik jest dopełnieniem piękna ogrodu – ale jednocześnie najbardziej wymagający w pielęgnacji. Nasze trawniki ujmują pięknem zieleni, ponieważ powstają w oparciu o maksimum profesjonalnego podejścia. Poniżej nasze usługi w tym zakresie. Zadzwoń i przekonaj się, jak łatwo można mieć piękną przestrzeń zieloną!

Usuwanie starych pni drzew, oczyszczanie z odpadów pobudowlanych, nawiezienie ziemi, rozwożenie ziemi pod trawnik, niwelacja terenu, przygotowanie podłoża glebogryzarką separacyjną, odpowiednie nawożenie przed siewem to niezbędne zabiegi – aby przyszły trawnik był piękny, zdrowy i wytrzymały.

Dysponujemy najlepszymi dostępnymi na rynku narzędziami do tych czynności i przede wszystkim doświadczeniem. Nigdy nie pozwól sobie na myślowy błąd! – że założenie trawnika, to tylko siew nasion, który można wykonać ręcznie w parę godzin, jednym popołudniem.

Każdy trawnik wymaga pewnych czynności, które wykonujemy rok-rocznie lub co jakiś czas. Rewitalizacja trawnika to zabieg niezbędny. Punktem wyjściowym takiej czynności jest jest wsparcie dla gleby; jej dobre napowietrzenie i rozluźnienie, aby wszelkie składniki, którymi zasilamy nasz trawnik z łatwością pobierał z gleby. Prace wykonujemy poprzez głęboką areację rurkową, piaskowanie i zasilenie stosownymi nawozami i ewentualne dosiewki naprawcze. Twój trawnik – odwdzięczy się piękną, soczystą i wyrównaną zielenią.